Ankara iş dünyası kahvaltıda bir araya geldi

12 Nisan 2016 23:53 Yatırımcı ve Sanayici İş İnsanları Derneği 12

Mehmet DEMİR/GÖLBAŞI(Ankara), (DHA)- ANKARA iş dünyasının önemli isimleriyle sivil toplum kuruluşlarının başkanları, ekonomi ve iş dünyası dergisi 'Eko Prestej'in gelenekselleşecek olan brunch organizasyonlarının ilkinde bir araya geldi.
Ankara Behzat Oran Restaurant'ta gerçekleşen organizasyona onur konuğu olarak sivil toplum örgütlerinin duayen ismi TÜSİAV Başkanı Veli Sarıtoprak katıldı.Organizasyona AGEM Başkanı Erkan Aslan, İç Anadolu Sanayici ve İş Adamları Dernekleri Federasyonu Başkanı Mehmet Akyürek, Ankara İş Adamları Derneği Başkanı Bülent Aktan, Ankara Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Eda Ersoy, TÜGİAD Danışmanlar Kurulu Üyesi ve ASTOP Koordinatörü Altan Palabıyıkoğlu, TÜSİAV Verimlilik Platformu Başkanı Kutlu Tamay, TÜSİAV Genel Sekreteri Yılmaz Doğan, TÜSİAV Genel Sekreter Yardımcısı Oktay Saygı, TÜSİAV Genel Başkan Başdanışmanı Bülent Hasılcıo, YATSİAD Başkanı Yıldıray Yoldar, Tüm Kadın Lobisi Derneği Naciye Füsun Şener, kişisel ve kurumsal gelişim danışmanı, TÜSİAV Verimlilik Üyesi Funda Durmaz, Türkiye Sağlık Vakfı Yönetim Kurulu üyesi ve Proje Koordinatörü, turizmci iş kadını Pınar Bektaş, TV6 Program Yapımcısı Öztuna Norman ile 'www.ankarayasam.com' internet sitesinden Aykut Örenli katıldı.
TÜSİAV Genel Başkanı Veli Sarıtoprak organizasyonda yaptığı kısa konuşmada, gelişmiş ülkelerle Türkiye arasındaki okuma alışkanlığı farkını dergi ve gazetelerin tiraj rakamları üzerinden çarpıcı örnekler ile ortaya koydu. Sarıtoprak, "Fark böylesi detaylarda gizlidir. Okuma oranı yükseldikçe, gelişmişlik oranı da aynı şekilde yükseliyor" dedi. Katılımcıların fikir alışverişinde de bulunduğu toplantıda çeşitli konularda istişarelerde bulunuldu. Sivil toplum örgütlerinin temsilcilerinin genel ekonomik gündemi de değerlendirdiği toplantı, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

http://www.hurriyet.com.tr/ankara-is-dunyasi-kahvaltida-bir-araya-geldi…

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!

YENİ GALERİLER

YATSİAD - Yatırımcı ve Sanayici İş İnsanları Derneği

Türkiye genelinde hizmet veren Yatırımcı ve Sanayici İş İnsanları Derneği'ne ait kurumsal bilgilerin, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Yatırımcı ve Sanayici İş İnsanları Derneği

Eskişehir yolu Dekocity AVM, Erler Mahallesi Dumlupınar Bulvarı No: 348 Kat: 1 Kapı No: 29
06200 Etimesgut / Ankara

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.