ASTOP'UN DÜZENLİĞİ "ÜSTÜN HİZMET VE BAŞARI ÖDÜLLERİ" TÖRENİ ATO'DA YAPILDI

6 ARALIK 2019- Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, yaptığı çalışmalarla kente ve ülkeye yaptığı katkılar nedeniyle Ankara Sivil Toplum Kuruluşları Platformu (ASTOP) tarafından "Üstün Sivil Toplum Gönüllüsü Beratı"na layık görüldü.

ASTOP'un her yıl 5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü'nde geleneksel olarak düzenlediği "Üstün Hizmet ve Başarı Ödülleri" töreni Ankara Ticaret Odası Meclis Salonu'nda yapıldı. Yatırımcı ve Sanayi İş Adamları Derneği (YATSİAD) Başkanı ASTOP Dönem Sözcüsü Yıldıray Yoldar ve ASTOP Kurucu Onursal Başkanı Türk Sanayici ve İş Adamları Vakfı (TÜSİAV) Başkanı Veli Sarıtoprak'ın açılış konuşmaları ile başladı

ATO Başkanı Baran'a Sivil Toplum Gönüllüsü Beratı, Yatırımcı ve Sanayi İş Adamları Derneği (YATSİAD) Başkanı ASTOP Dönem Sözcüsü Yıldıray Yoldar tarafından verildi.

Ödül törenine Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş, OSTİM Sanayici ve İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve ATO Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Ekinci, ATO Meclis ve Komite Üyeleri ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Duyuru Kategorisi
Genel Duyuru